Armastus on tulnud, et jääda

Posted on Aug 3, 2017

Armastus on tulnud, et jääda

Armastus on tulnud, et jääda ♡

Aitäh teile kõigile, kes te enda armastuseküünalde loomise minu kätesse olete usaldanud!

Ma soovin südamest, et te jagaksite enda ilusast päevast pilte kõigi nende armsate tegijatega, kes teie päeva veelgi kaunimaks ja meeldejäävamaks aitasid luua. Palun südamest, lihtsalt käige oma pulmaalbumid veel kord otsast lõpuni läbi ja jagage seda rõõmu!

Usukuge mind, see oleks imeilus kingitus ja tunnustus. Tehke seda rõõmu! Ikka selleks, et teisi inspireerida ja et kõigil tulevastel noorpaaridel oleks lihtsam otsustada ja valida.
Kindlasti oli ka teil väga hea meel, kui tegijate fotoalbumites päris pulmapidudest pilte märkasite, ilmselt andis see teile aimu, kuidas kellegi looming reaalselt pulmapeol välja näeb. Üks asi on toores toote foto, teine ja veel olulisem on see, kuidas see küünal, lilleseade, tort või dekoratsioon jne end pulma paigas tegelikult ka looma hakkab. Vahel me lihtsalt ei tule ise selle peale, kuid tihtipeale küsime tegijatelt, et kas teil oleks näidata ehk mõni pilt reaalsest pulmalausast, lilleseadest või kellegi pulmapeost jne… Kes siis veel, kui mitte meie ise loome seda, et meil kõigil oleks lihtsam otsustada ja valida ja teineteist inspireerida ja ideid ammutada.

Aitäh teile imelised pruudid, kes te juba olete neid ilusaid fotosi meiega jaganud! Uskuge mind, just tulevased pruudid on need, kes teile nende piltide eest kõige enam tänulikud on! Täpselt nagu teiegi omal ajal olite, kui valisite ja otsustasite, mida ja kelle kätesse miski töö usaldada.

Armastuse ja iluga,
Kristina