Pruutide inspiratsioonipäev NYMF Moestuudios

Posted on Apr 20, 2016

Pruutide inspiratsioonipäev NYMF Moestuudios

Reedel, 29. aprillil kell 12-19 on Candelina Style küünlameister kõiki tulevasi pruute inspireerimas ja nõustamas NYMF Moestuudios (Süda 1, Tallinn) spetsiaalselt pruutidele mõeldud eriüritusel, kuhu on kokku tulnud oma ala erilised tegijad – muinasjutuliste pruutkleitide disainer Triin Kärblane (NYMF Moestuudio), eriliste juuksekaunistuste meisterdaja Katriin Korsar (By Katriin), käsitööna valmistatud pulmakingade meisterdaja Kadi Paasik (Kadi Paasik Design), heegeldatud jalakaunistuste loojad Kristina ja Svetlana (Endless Goddess Design), pulmaküünalde meisterdaja Kristina Kozlovskaja (Candelina Style), väekate hõbeehetega on kohal Wild Woman; oma soovitusi, kogemusi ning nippe pulmapäevaks jagavad jumestaja Maret Ubaleht ja fotograaf Laura Strandberg.

Inspireeruma, uudistama ja küsimusi küsima on oodatud kõik tulevased pruudid, kes soovivad, et nende pulmapäev oleks midagi täiesti omanäolist, hingestatut ja detailides kokkusulavat.

See on harukordne võimalus leida ühest paigast tegijad, kelle süda lööb ühes rütmis, kelle looming sulandub ühte ja kes on valmis oma nõu ja jõuga aitama Sinu pulmapäeva eriliseks ja voolavaks muuta. Et see kõik aga mitte ainult jutu-teemaks jääks, siis on kõigil tegijatel kaasas ka oma näidis-tooted, mida saab kohapeal ka katsuda, selga-jalga-kätte-pähe proovida ning miks mitte ka endale juba soetada.

Ja et see kõik veelgi pärisemaks muuta, siis loosime üritusele tulijate vahel välja ühe tulevase pruudi, kes saab ennast juba peaaegu et päris pruudina tunda – teeme talle kohapeal pruudimeigi, sätime juuksed, paneme selga NYMFi unikaalse pruutkleidi, valime sinna juurde sobivad ehted ja laseme tal selle ilu keskel fotokaamera ees särada.

Loosimine toimub kolmapäeval, 27. aprillil, kell 12.00 kõigi nende vahel, kes on meie ürituse lehel selleks soovi avaldanud.

Pikemalt saate kõigi inspireerijate kohta lugeda ja juba tehtud töödega tutvuda SIIN.