Unistuste Pulmaküünla valimine

Posted on Mar 31, 2015

Unistuste Pulmaküünla valimine

Kallid Candelina Style iludused, meenutage hetkeks oma kaunist pulmapäeva – seda imelist muinasjutulist pulmakleiti, soengut, neid unustamatuid aroome, küünalde romantikat, sõrmuseid, pruudikimpu, õrnust, sõnu “Ma armastan sind”, esimest tantsu kallima embuses, armsama hoolivat pilku. Kõike seda, mis saatis teid sel kaunil päeval koos liigutavate hetkedega, üheks neist pulmaküünla süütamine teie ühise teekonna alguse puhuks.

Aeg on heita pilk oma pulmaalbumisse, sest käimas on Candelina Style Unistuste pulmaküünla valimine. Ootame fotosid Sinu võrratust pulmapäevast, millel on kaunis Candelina Style pulmaküünal, koos lühikese tutvustusega, mida pulmaküünla süütamise traditsioon Sinu jaoks tähendab.

Kui soovid, siis saada meile oma pulmapäevast ka selliseid pilte, mida tunned, et sooviksid meiega jagada. See oleks meile tõeline au, sest olete meie jaoks alati olulised, olete üks osa meist, üks osa Candelina Style-st. Tahame teid selle eest tänada, tänu teile on maailm palju ilusam. 

Kõigi osalejate vahel loosime välja võrratu ja unustamatu auhinna, ikka selleks, et saaksite kallimaga oma kõige tähtsamat päeva taaskord meenutada, mis oleks täis harmooniat ja ilu. Auhinnaks on unustamatu öö muinasjutulises Kõue mõisas koos rikkaliku hommikusöögiga restoranis Kaheksa Jalga ja hommikusauna kasutamisega. See kaunis butiikhotell asub keset maagilist loodust, kus aeg justkui peatub, et saaksite kõike seda, mida mõisal teile pakkuda on, täieliku kohaloluga nautida.

Kõik teie poolt saadetud fotod lisame Candelina Style facebooki albumisse “Unistuste Pulmaküünal” ning 12.05.2015 algab hääletus, kus igaüks saab anda hääle oma lemmikule. Kõige enam “like” saanud foto võidab “Unistuste Pulmaküünal” tiitli koos peaauhinnaga.

Võitja teeme teatavaks 3. mail.

Kõigi hääletajate vahel loosime välja kolm kaunist Candelina Style disainküünalt ja kolm kinkekaarti Kadri Kruusilt. Kadri on Eesti üks mainekaim ja tuntuim naha- ja kotidisainer, kelle looming on tõeliselt lummav.

Kampaanias osalevad kõik fotod, mis on saadetud hiljemalt 22.04.2015 aadressile pulmad@candelina.ee (kirjuta kindlasti juurde, kes on saadetud foto autor. Tahame tunnustada seda imelist fotograafi, kes korraldaja meelest kõige ilusama pildi Unistuste Pulmaküünlast tegi).

Armastuse ja iluga,
Alati teie Candelina Style

 

Kampaania reeglid:

Unistuste Pulmaküünla valimisel saavad osaleda kõik Candelina Style poolt valminud pulmaküünlad.

Fotod peavad olema tehtud pulmapäeval, millelt tuleks esile ka pulmameeleolu. Kindlasti kirjuta juurde, mida pulmaküünla süütamise traditsioon sinu jaoks tähendab ja kuidas sa Candelina Style küünaldeni jõudsid.

Fotode esitamise aeg on 31.03.2015 kuni 22.04.2015, fotod tuleb saata aadressile pulmad@candelina.ee. Fotod palume saata originaal mõõdus.

Hääletamine toimub Candelina Style facebooki lehel, mis algab 12.05.2015 ja kestab kuni 18.05.2015.

Võitja teeme teatavaks 19.05.2015, Candelina Style facebooki lehel.

Enim “like” saanud pulmaküünla omanik võidab unustamatu majutuspaketi kahele muinasjutulises Kõue Mõisas, ööbimisega 1 öö koos rikkaliku hommikusöögi ja hommikusaunaga. Romantilise meeleolu loomiseks kingime õnnelikult võitjale ka luksusliku Candelina Style disainküünalde komplekti. 

Kõigi hääletajate vahel läheb loosimisele kolm võrratut kinkekomplekti, kuhu kuulub kaunis Candelina Style disainküünal ja tuntud Eesti naha- ja kotidisainer Kadri Kruusi kinkekaart (ühe kinkekaardi väärtus on 20€).

Jälgi meie tegemisi ka Facebookis ja Instagramis.

Unistuste Pulmaküünla valimist aitavad teoks teha Kadri Kruus ja Kõue mõis.
Vaata ka www.kadrikruus.com ja www.kau.ee.